Samsun Araç Kiralama İle İlgi Sıkça Sorulan Sorular

Araçlarınızda Çoçuk Koltuğu Varmı?

Samsun araç kiralama acentemiz sizlerin küçük çocuklarınızı düşünerek ten güvenli olarak seyahat edebilmeleri için sizlere özel çocuk koltuğu bulundurmaktayız. Rezervasyon talebi oluştururken lütfen çocuk koltuğu eklemeyi unutmayın.

Nasıl Rezervasyon Yapabilirim?

Samsun araç kiralama web sayfamızda bulunan Araç kiralama menüsüden kolayca rezervasyon yaptıra bilirsiniz. Şayet rezervasyon saatinize 24 saat den az süre kalmış ise bizleri web sitesi üzerindeki telefon numarasıyla telefon ederek de rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Bagaj Ve Gümrük İşlemleri Sırasında Yarım Saatten Fazla Zaman Harcarsam, Sorun Olur Mu?

Bagaj ve gümrük işlemleri sırasında 30 dakikalık gecikme sorun olmaz, 60 dakika gecikme süreniz bulunmaktadır, havalimanında kayıp bagaj sorunu ile karşılaştığınızda, ekstra bagaj işleri çıktığı zaman, bize haber vermeniz gerekmektedir.

 

Aracımı Nasıl Ve Nereden Alacağım?

Samsun engiz araç kiralama sayfamızdan veya telefon üzerinden rezervasyon yaptığınız aracı,belirttiğiniz tarih ve saatte seçtiğiniz seçtiğiniz lokasyondan aracı teslim alabilirsiniz.

18 Yaşındayım Araç Kiralayabilir Miyim?

Hayır.Tüm araç guruplarının farklı kiralama koşulları mevcuttur.Ekonomik Guruplarda 21 yaş 2 yıllık ehliyet,Orta Guruplarda 23 yaş 4 yıllık ehliyet Üst Guruplarda ise 27 yaş 6 yıllık ehliyete ihtiyacınız vardır.

Araçlara Navigasyon Temin Ediliyor Mu?

Samsun araç kiralama öncesi talebiniz doğurutulsunda extra ücret ödeyerek temin edebilirsiniz.

Faturayı Ne Zaman Alıyoruz?

Aracı iade etmeniz durumunda faturanızı hazırlanarak, belirttiğiniz adresinize gönderilir.

Aracı Nereye İade Edeceğim?

Kiralanan araç,aracı teslim alınan ofisimize veya bölgeye iade edilmelidir.Farklı il veya noktaya teslim etmeniz durumunda tek yön farkı ödersiniz.

Minimum Kiralama Süresi Kaç Saattir ?

Minimum kiralama süresi 24 saattir.

Araçlarınızda Günlük Kilometre Limiti Varmı?

Araçlarımızda 7 gün ve altı kiralamalarda günlük:300 km.sınırı vardır.aylık kiralamalarda km sınırı:3500 km.dir.Km aşım ücreti km.başına: 0,50(elli kuruş) tl’dir