• 7/24 KESİNTİSİZ MÜŞTERİ DESTEK
  • Pazar Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 113/D – 19 Mayıs/Samsun
  • +90 362 511 2326 - +90 546 422 0076

Kiralama Koşulları

KİRALAMA ŞARTLARI VE KOŞULLARI

ARAÇLARINIZDA ÇOÇUK KOLTUĞU VARMI?

Sahra araç kiralama acentemiz sizlerin küçük çocuklarınızı düşünerek ten güvenli olarak seyahat edebilmeleri için sizlere özel çocuk koltuğu bulundurmaktayız. Rezervasyon talebi oluştururken lütfen çocuk koltuğu eklemeyi unutmayın.

NASIL REZERVASYON YAPABİLİRİM?

Sahra araç kiralama web sayfamızda bulunan Araç kiralama menüsüden kolayca rezervasyon yaptıra bilirsiniz. Şayet rezervasyon saatinize 24 saat den az süre kalmış ise bizleri web sitesi üzerindeki telefon numarasıyla telefon ederek de rezervasyon yaptırabilirsiniz.

BAGAJ VE GÜMRÜK İŞLEMLERİ SIRASINDA YARIM SAATTEN FAZLA ZAMAN HARCARSAM, SORUN OLUR MU?

Bagaj ve gümrük işlemleri sırasında 30 dakikalık gecikme sorun olmaz, 60 dakika gecikme süreniz bulunmaktadır, havalimanında kayıp bagaj sorunu ile karşılaştığınızda, ekstra bagaj işleri çıktığı zaman, bize haber vermeniz gerekmektedir.

 

ARACIMI NASIL VE NEREDEN ALACAĞIM?

Sahra araç kiralama sayfamızdan veya telefon üzerinden rezervasyon yaptığınız aracı,belirttiğiniz tarih ve saatte seçtiğiniz seçtiğiniz lokasyondan aracı teslim alabilirsiniz.

18 YAŞINDAYIM ARAÇ KİRALAYABİLİR MİYİM?

Hayır.Tüm araç guruplarının farklı kiralama koşulları mevcuttur.Ekonomik Guruplarda 21 yaş 2 yıllık ehliyet,Orta Guruplarda 23 yaş 4 yıllık ehliyet Üst Guruplarda ise 27 yaş 6 yıllık ehliyete ihtiyacınız vardır.

ARAÇLARA NAVİGASYON TEMİN EDİLİYOR MU?

Sahra araç kiralama öncesi talebiniz doğurutulsunda extra ücret ödeyerek temin edebilirsiniz.

FATURAYI NE ZAMAN ALIYORUZ?

Aracı iade etmeniz durumunda faturanızı hazırlanarak, belirttiğiniz adresinize gönderilir.

ARACI NEREYE İADE EDECEĞİM?

Kiralanan araç,aracı teslim alınan ofisimize veya bölgeye iade edilmelidir.Farklı il veya noktaya teslim etmeniz durumunda tek yön farkı ödersiniz.

MİNİMUM KİRALAMA SÜRESİ KAÇ SAATTİR ?

Minimum kiralama süresi 24 saattir.

ARAÇLARINIZDA GÜNLÜK KİLOMETRE LİMİTİ VARMI?

Araçlarımızda 7 gün ve altı kiralamalarda günlük:300 km.sınırı vardır.aylık kiralamalarda km sınırı:3500 km.dir.Km aşım ücreti km.başına: 0,50(elli kuruş) tl’dir